X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

شنبه ۲۸-فروردین-۹۵
بهنام دوستدار- ملی پوش سابق بوکس میگوید با درنظر گرفتن بودجه وامکانات بوکس ،نباید انتظارات بیش ازاین داشت و درشرایط فعلی این رشته ورزشی در حال حاضر درمظلومانیت کامل بسر میبرد.


براساس این گزارش وبه نقل از ایسنا،مرتضی سپهوند با اشاره به نتایج ضعیف بوکسورهای ایرانی در پیکارهای انتخابی پارالمپیک، اظهار کرد: حذف بوکسورهای ایران در این رقابت‌ها طبیعی بود. وقتی هزینه نکنیم نباید انتظار معجزه داشته باشیم. 

وی ادامه داد: رقبای ما چندین برابر در رقابت‌های بین‌المللی و اردوهای مشترک شرکت می‌کنند و از لحاظ مالی نیز به خوبی حمایت می‌شوند اما مشتزن‌های ایرانی از این کارها محروم هستند.


سپهوند تصریح کرد: وضعیت بودجه فدراسیون بوکس خراب است و وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک باید پاسخگو باشند. اگر سهمیه المپیک می‌خواهیم باید هزینه کنیم. نمی‌شود با دست خالی به مصاف حریفان تا دندان مسلح رفت.


این ملی‌پوش سابق با بیان اینکه حاشیه این تیم ملی خیلی زیاد بود، افزود: برخی برای تیم خیلی حاشیه درست کردند و آرامش را از بچه‌ها گرفته بودند. اختلاف بین تیم حرفه‌ای و آماتور هم زیاد است و مشکلات کادر فنی دو تیم، کار بوکسورها را هم سخت کرده است.


وی با اشاره به اینکه در انتخاب برخی ملی‌پوش‌ها ملاحظاتی دیده می‌شود، اضافه کرد: نباید برای انتخاب بوکسوری رابطه ملاک باشد که در برخی اوزان چنین چیزی می‌بینیم و حق‌کشی می‌شود.

سپهوند در پایان گفت: باز هم می‌گویم که بودجه بوکس مظلومانه است و با توجه به شرایط نباید انتظار زیادی از این رشته داشته باشیم.

نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد