X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار جمعه ۲۷-فروردین- ۹۵
از فردا اردوی جدید تیم ملی برای رقابتهای انتخابی المپیک شروع میگردد دراین برهه از زمان هرچقدر پشتوانه علمی،تئوریک ونیز عملی مربیان تیمهای ملی تقویت گردد نتیجه اش در این رقابتها برای تیم ملی و حتی کاروان المپیک ایران حیات بخش خواهدبود.


درحال حاضر آقای نهرودی به عنوان نظارت کننده برمربیان تیم ملی جهت همکاری دعوت شده اند تا دراردوی آمادگی برای انتخابی آذربایجان تیم را کمک و همراهی نماید بدنبال این تصمیم منطقی تصمیم گیران این فدراسیون میتوانستند از مربیان باتجربه دیگری هم دراین حوزه استفاده نمایند. 

از این نمونه مربیان باتجربه بوکس ایران دکترعبدالرضا انصاری میباشد این مربی با داشتن کارنامه موفق در دوران حضور خود در تیمهای پایه بدون شک در شرایط فعلی میتوانند یکی از تاثیرگذارترین مربیانی باشند که راه گرفتن سهمیه را برای ملی پوشان هموار نماید.


بنابراین در شرایط فعلی استفاده از تجربه گرانقدر چنین مربیانی که دارای سابقه وتصویر ذهنی خوبی هم بین جامعه بوکس برخوردار هستند میتواند دراین چند صباح باقی مانده به انتخابی المپیک بیش از گذشته راهگشا باشد.


بهرحال در این شرایط حساس تیم ملی درآستانه رقابتهای انتخابی المپیک در آذربایجان مدیران ارشد وتصمیم گیران پشت پرده و روی پرده فدراسیون باید با دیده بازتری به این مساله نگاه کنند و با اندکی تامل دراین باره اقدام به عمل نمایند.النهایه دراین روزگار تنگ وفرصت کم دربرزخ انتخابی المپیک به این راحتی از روی تجربه این مربیان خیز برندارند. ومن الله توفیق

نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد