X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

گزارش اختصاصی بهنام دوستدار 15- فروردین- 95
رقابتهای انتخابی المپیک دیروز (شنبه 14 فروردین) درچین به پایان رسید این رقابتها باشرکت 190 مشتزن از کشورهای آسیا- اقیانوسیه برگزار گردید.

در نتایج تیمی، تیم ملی بوکس ازبکستان و قزاقستان با قاطعیت مقام اول و دوم این رقابتها را کسب کردند ومغولستان وچین مشترکا به رتبه سوم دست یافتند.


تیم ملی بوکس ایران که با 8 نماینده شرکت کرده بود درپایان بدون دریافت کسب سهمیه المپیک به کار خود پایان داد دراین رقابتهای انتخابی المپیک به نفرات اول تا سوم جواز ورودی المپیک ریو داده شد. 

در نتایج تیمی، تیم ملی بوکس ازبکستان و قزاقستان با قاطعیت مقام اول و دوم این رقابتها را کسب کردند ومغولستان وچین مشترکا به رتبه سوم دست یافتند.

دراین رقابتها بابک بردبار داوربین المللی و 3ستاره بوکس کشورمان بعنوان یکی از داوران برتر رقابتها قضاوتهای خوبی ارائه نمود که داوری درفینال وزن 81 کیلوگرم بین قزاق وازبکستان (نیازیمبتوف وجلال اف) بعنوان یکی از بازیهای مهم وبرتر رقابتها به این داور شایسته ایرانی سپرده شد.


این رقابتها در رده مردان با شرکت 190 مشتزن از کشورهای مختلف برگزار گردید که درکل 30 سهمیه ورودی المپیک 2016 به نفرات اول تا سوم هر وزن داده شد.


نفرات برتر اوزان 10 گانه بوکس به شرح زیر می باشند:

46 kg
حسن بئی دوسماتوف - ازبکستان
رژن لادون - فیلیپین
جان اردنه جان کویاگ جان - مغولستان
دوندرو سینگ لایشرام – هندوستان

52 kg
شاکوب ایدین زویروف - ازبکستان
ژیانگ یوآن هو – چین
اولژاس ساتیبایف – قزاقستان
آزات حسین علی اف - قرقیزستان

56 kg
چات چای بودی - تایلند
شیوا تاپا – هندوستان
کایرات یئر علی اف – قزاقستان
ماریو فرناندز - فیلیپین

60 kg
اوت گوندالای دورژن یامبو – مغولستان
چارلی کورونل سوارز – فیلیپین
دای سوکو ناریماتسو – ژاپن
یون شان - چین

64 kg
آبلای خان ژوسوپ اف – قزاقستان
چین زوریگ با اتارسوک – مغولستان
ژیان خون هو – چین
ارمک ساکین اف – قرقیزستان

69 kg
شاکرام قیاس اف – ازبکستان
سایلوم آردی – تایلند
تووشین بات بیام با – مغولستان
فلیکس دلوس سانتوس مارسیال – فیلیپین

75 kg
جانی بک عالیم خان اولای - قزاقستان
مینگ یانگ ژایو – چین
دانیل جیسون لوییس - استرالیا
شاین بایار نارمانداک - مغولستان

81 kg
الشود رسول اف – ازبکستان
عادیل بک نیازیمبتوف 0 قزاقستان
ارکین عادیل بک اویولو – قرقیزستان
عزیز آچیل اف - ترکمنستان

91- kg
رستم تولا قان اف – ازبکستان
فنگ کای یو – چین
جیسون اریک وادلی – استرالیا
یاکون قوربان اف - تاجیکستان

+91 kg
ایوان دیچکو – قزاقستان
باخودیر جلال اف – ازبکستان
حسین عیشایس حسین – اردن
عبدالمجید سپهوندی - ایران

1-ازبکستان با 5 طلا و1 نقره
2- قزاقستان 3طلا و 2 برنز
3- مغولستان 1 طلا، 1نقره و 2 برنز
4- چین با 3نقره و 1 برنز
5- تایلند با 1 طلا و1 نقره
6- فیلیپین با 2 نقره
7- استرالیا با 2 برنز
8- هند با 1 نقره
9- قرقیزستان ،اردن و ژاپن هر کدام 1 برنز از ازاین رقایتها بدست آوردند.

نظرات (0)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد