X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

10- فروردین- 95
بهنام دوستدار- سرمربی تیم ملی بوکس کشورمان در رابطه با رقابتهای انتخابی المپیک گفت تیم ها با قدرت وتوان بالا به چین آمده اندمتاسفانه برخی داوری ها بودار وحساب شده انجام می شود وی که در محل رقابتها در چین حضور دارد اظهار داشت مبارزه محرابی با حریف تاجیک بسیار خوب بود و نماینده کشورمان نمایش خوبی در این مسابقه داشت. 

بنابراین گزارش وبه نقل ازتسنیم، علیرضا استکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی عنوان کرد: مسابقات کسب سهمیه از سطح بالایی برخوردار است و تمام تیم‌ها با قدرت به چین آمده‌اند تا بتوانند به هر ترتیبی شده امتیازات مورد نظرشان را کسب کنند. روز گذشته سجاد محرابی در شرایطی توانست رقیب تاجیکستانی خود را از پیش رو بردارد که او در کارنامه‌اش سومی جوانان آسیا و و دومی رقابت‌ها جهانی را دارد. به هر صورت محرابی مسابقه خوبی داد و حالا باید برای روبرو شدن با حریفی از مغولستان آماده شود.


وی ادامه داد: در وزن 60کیلوگرم متاسفانه اتفاق بدی افتاد و دانا اسماعیل‌زاده در راند دوم با ضربه سری که به بوکسور کره‌ای وارد کرد، ابروی این بوکسور شکست و در نهایت سوپروایزر مسابقات این کار را عمدی اعلام کرد و اسماعیل‌زاده را دیسکالیفه کرد. این در شرایطی بود که داورها قبول داشتند که نماینده ایران برنده این مسابقه بوده‌ است.


سرمربی تیم اعزامی بوکس به رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در چین گفت: نکته جالب و قابل تامل مبارزات این است که واقعا داوری‌ها بودار است و در برخی مواقع حساب شده و مافیایی انجام می‌شود. در هر صورت امیدوارم در روزهای آینده نماینده‌های کشورمان مبارزات خوبی داشته باشند و بتوانند نتایج خوبی کسب کنند.

نظرات (1)
سه‌شنبه 10 فروردین‌ماه سال 1395 ساعت 05:09 ب.ظ
سلام مجدد.
واقعا خیلی نامرد هستند که بوکسورهای ما با نمایش خیره کننده ای که میدهند بازنده اعلام میکنند!
امتیاز: 0 0
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد